
Пропуснали сме една дискретно, но много логична и донякъде очаквана септемврийска премиера, която звучи и изглежда актуално в края на годината покрай очертаващите се домашни забавления.
Година след дебютното дамско бельо на Zara и върховния каталог от Аnnemarieke van Drimmelen, по-изисканият брат на испанския гигант за бърза мода тръгва по същите стъпки. Първата колекция бельо на Massimo Dutti повтаря почти дословно чернобялата чувствена естетика на своята компания-майка със симпатични женствени модели с удобни кройки от прилични материи като коприна, дантела и мрежа без излишни провокации.

Зърнестият интимент каталог е на Henrik Purienne и абонирания за испанската компания и каталозите за бельо литовски супермодел Edita Vilkeviciute. Женската и женствена метавселена на Zara продължава да се стреми към софистицираност на всяка (буквално) цена.













Дамското бельо на Massimo Dutti е онлайн тук.